MODERATORKA

 

Bożena M. Dołęgowska-Wysocka, wydawczyni Gazety Ubezpieczeniowej

Doktor nauk politycznych, dziennikarka i redaktorka od 37 lat. Prace magisterską i doktorską poświęciła kwestii kobiecej (Emancypacja kobiet na łamach "Bluszczu' i "Kobiety Współczesnej" 1865 - 1939, oraz Liga Kobiet 1914 - 1918). Pracowała w: „Argumentach” (1985 - 1989), „Kulturze” (1989 - 1990), "NIE" (1992 - 1993), „Gazecie Prawnej” (1994 - 1995), dzienniku „Prawo i Gospodarka” (1996 - 1998). Od 1998 r. związana z branżą ubezpieczeniową. Była redaktorką naczelną miesięcznika „Nowe Ubezpieczenia” (1998), a od lutego 1999 r. „Gazety Ubezpieczeniowej”. Od 2003 r. jest właścicielką i wydawczynią tego pisma, jedynego tygodnika w branży, które od 2002 r. z jej inicjatywy nadaje tytuł Człowieka Roku Ubezpieczeń. Autorka setek artykułów i felietonów oraz kilku książek: Plamy na lilijce (1987), Ruch wolnomyślicielski i laicki w Polsce (1987), PoBOYowisko (II wydania, 1992, 2016)), Suknia i fartuszek. Z dziejów wolnomularstwa kobiecego w Polsce (1996), Czyn i łza. Wspomnienia z Górki ( II wydania 2004, 2008), ASZERA, żona Pana Boga (2015). Mama Aleksandry E. Wysockiej, zastępczyni redaktorki naczelnej "Gazety Ubezpieczeniowej" i babcia Emilki, uczennicy kl. IV c.

 

PROWADZĄCE FORUM

 

Joanna Seroczyńska, współzałożycielka i wiceprezes KONFOTEKI

Z rynkiem ubezpieczeniowym związałam się w 1999 roku. Polskie Towarzystwo Reasekuracji SA było moim pierwszym miejscem pracy. Następnie przez kolejnych7 lat pracowałam w towarzystwie Gerling Polska Życie SA. W latach 2006-2011 współorganizowałam cykliczną konferencję Summer Insurance & Reinsurance Days. W 2013 roku, bazując na wieloletnim doświadczeniu w organizacji szkoleń i konferencji, razem z Małgorzatą Rutkowską założyłam spółkę KONFOTEKA. I choć pierwsze projekty Spółki adresowane były do środowiska projektantów budowlanych, to jednak bardzo szybko okazało się, że - jak mawia stare przysłowie: "Ciągnie wilka do lasu". I tak wilk powrócił tam, gdzie czuje się najlepiej - czyli do ubezpieczeń. Moim marzeniem jest ciągłe rozbudowywanie oferty konferencyjnej i eventowej adresowanej do rynku ubezpieczeniowego. Forum Kobiet to dla mnie projekt szczególny, łączący w sobie branżę, z którą związałam się lata temu i eksponującą jej kobiecy pierwiastek, który w czasie, gdy zaczynałam pracę był wciąż niedoceniany, a teraz rozwija się i ma się coraz lepiej - "Bo siła jest kobietą" :-)

Monika Gąsowska, Kierownik Marketingu i Administracji, THB Polska Sp. z o.o.

Monika jest Absolwentką UMK w Toruniu, Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Szkoły Trenerów ODiTK. Menadżer z 14 letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami, prowadzeniu przedsiębiorstwa oraz pozyskiwaniu kapitału ludzkiego w sektorze ubezpieczeń i bankowości. Dzięki gruntownej znajomości branży produktów finansowych oraz doświadczeniu w sprzedaży prowadzone przez nią szkolenia dostarczają handlowcom praktyczne rozwiązania, które przekładają się na realizację celów. Szerokie spojrzenie i empatia w połączeniu z merytoryczną argumentacją sprawiają, że potrafi budować trwale relacje biznesowe nawet w sytuacjach konfliktowych.

 

PRELEGENCI

 

Marzena Mazur, Psycholog biznesu

Marzena Mazur, Psycholog biznesu Doktor psychologii (UW), psycholog biznesu, mentorka i doradca wyższej kadry menedżerskiej. Praktyk biznesu z 15-letnim doświadczeniem menedżerskim. Pasjonatka eksperymentów psychologicznych i mechanizmów rządzących ludzkimi zachowaniami. Członkini Międzynarodowego Stowarzyszenia Mentorów i Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Pomysłodawczyni i współzałożycielka Klubu Kobiet Mówiących na Głos. Od 2000 roku pracuje jako mentorka i doradczyni biznesowa. W 2011 została prezydentem polskiego oddziału International Institute of Coaching and Mentoring. Od 2009 współpracuje z Radiem TOK FM prowadząc autorskie audycje, najpierw "Na własnej skórze", a od 2011 roku "Strefę Szefa" - pierwszą na polskim rynku audycję o zarządzaniu. Występuje jako ekspert w programach telewizyjnych, jest autorką artykułów naukowych i kilkudziesięciu publikacji w prasie branżowej i codziennej.

Justyna Żejmo, Trenerka rozwoju osobistego

Trenerka rozwoju osobistego, Coach ACC, Praktyk NLP, Doradca ds. zarządzania i finansów. Prowadzi własną firmę szkoleniową „SZKOLENIA Z PASJĄ I OGNIEM”. Jest Trenerem Sprzedaży i Rozwoju Osobistego w firmie kosmetycznej AVON Cosmetics Polska. Posiada ponad 14-letnie doświadczenie w finansach i bankowości, ponad 10-letnie doświadczenie w sprzedaży i w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Od 10 lat zajmuje się tym, co jest jej pasją: szkoleniami, coachingiem i rozwojem osobistym. Jest twórcą AKADEMII SZCZĘŚLIWEJ KOBIETY – projektu warsztatowego – obejmującego 9 zjazdów całodniowych, w których każda z Pań ma szansę odbyć daleką podróż w głąb siebie. Jest również autorką silnie motywującego warsztatu „MOC MARZEŃ” a także warsztatu wzmacniająćego poczucie pewności siebie i poczucia własnej wartości – TRENING LWICY. Jest Ambasadroką metody POINTS OF YOU. Łącząc miłość do rozwoju osobistego i miłość do podróży, prowadzi warsztaty coachingowe wyjazdowe tzw. COACHING TRIP.

 

Paweł Jakubik, Członek Zarządu, Microsoft Polska

Od stycznia 2014 roku pełni funkcję Dyrektora Działu Usług i Konsultingu, członka Leadership w polskim oddziale Microsoft. Poprzednio przez 5 lat prowadził z sukcesami Dział Bankowości i Ubezpieczeń w Microsoft EPG. Wspólnie z zespołem odpowiadał za obsługę największych polskich banków i firm ubezpieczeniowych. Równolegle od 2013 roku, Paweł pełni funkcje Przewodniczącego Forum Technologii Bankowych przy Związku Banków Polskich. Swoje ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe dzieli na dwa okresy: biznesowy i technologiczny. Przez pierwsze trzynaście lat kariery zawodowej organizował i prowadził sieci sprzedaży, działy szkoleń i marketingu w sektorze finansowym. W Gerling Polska Życie był Dyrektorem Sprzedaży. W Zurich TUnż odpowiadał za segment klienta korporacyjnego. Pełnił funkcje członka zarządu Inter Polska odpowiedzialnego za sprzedaż, marketing i szkolenia. Po przejściu z biznesu do IT w latach 2005-2009 kierował działem sprzedaży i marketingu w Software AG. Podczas fuzji z webMethods odpowiadał za obszar procesów biznesowych i middle ware.

Marta Zubowicz, Manager Kluczowych Klientów BACCA

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w profesjonalnej sprzedaży produktów i usług ubezpieczeniowych, które zdobyła m.in. w Ergo Hestia. Od czterech lat wspiera firmę Bacca w sprzedaży produktów i usług ubezpieczeniowych z zakresu Insurtech. Z wykształcenia bioetyk i psycholog biznesu.

 

Joanna Jastrzębska, Manager Kluczowych Klientów BACCA

W branży ubezpieczeniowej od 1993 roku. Posiada doświadczenie managerskie, które zdobyła pracując dla korporacji ubezpieczeniowych, m.in. PZU i AXA. Od czterech lat wspiera firmę BACCA w rozwoju sieci sprzedaży smart11.

 

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd