maly banner

PROWADZĄCA FORUM

 

Joanna Seroczyńska, założycielka i prezes KONFOTEKI

Z rynkiem ubezpieczeniowym związałam się w 1999 roku. Polskie Towarzystwo Reasekuracji SA było moim pierwszym miejscem pracy. Następnie przez kolejnych 7 lat pracowałam w towarzystwie Gerling Polska Życie SA. W latach 2006-2011 współorganizowałam cykliczną konferencję Summer Insurance & Reinsurance Days. W 2013 roku, bazując na wieloletnim doświadczeniu w organizacji szkoleń i konferencji założyłam Spółkę KONFOTEKA. I choć pierwsze projekty KONFOTEKI adresowane były do środowiska projektantów budowlanych, to jednak bardzo szybko okazało się, że - jak mawia stare przysłowie: "Ciągnie wilka do lasu". I tak wilk powrócił tam, gdzie czuje się najlepiej - czyli do ubezpieczeń. Forum Kobiet to dla mnie projekt szczególny, łączący w sobie branżę, z którą związałam się lata temu i eksponujący jej kobiecy pierwiastek, który w czasie, gdy zaczynałam pracę był wciąż niedoceniany, a teraz rozwija się i ma się coraz lepiej - wszak "Siła jest kobietą" :-)

 

 

PRELEGENCI

Monika Dziemidowicz

Dietetyczka, właścicielka poradni  ekoDiETETYK, Członkini Polskiego Towarzystwa Dietetyki.  Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i kursach dotyczących żywienia człowieka oraz problematyki otyłości i innych chorób dietozależnych. Od kilku lat zafascynowana Dietetyką opartą na zasadach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Uważa, że współczesna dietetyka zachodnia połączona ze starożytną wiedzą ze Wschodu jest idealnym rozwiązaniem na problemy zdrowotne i żywieniowe współczesnego człowieka. Obecnie na stałe współpracuje ze Stowarzyszeniem Amazonek "Feniks", Akademią Walki z Rakiem, Centrum Rehabilitacji, Edukacji i Opieki Towarzystwa Opieki Dzieci w Helenowie.

 

Dorota Parzymies

DOROTA PARZYMIES - po pierwsze mama, po drugie założycielka trzech organizacji pozarządowych, żoliborzanka zakochana w Podlasiu i Kaukazie. Za swoje największe bogactwo uważa Rodzinę, Przyjaciół, podróże i pomysły do działań - pomaga, integruje, wyjaśnia niuanse współczesnego świata, szkoli. Umie i lubi słuchać innych. Autorka książki "Życie codzienne w Tbilisi", która jest owocem jej 25 podróży do Gruzji. Za swą działalność  w sektorze pozarządowym wyróżniona przez Polsko-Australijską Fundację POLCUL.

 

Justyna Żejmo, Trenerka rozwoju osobistego

 Trenerka biznesu, Trenerka rozwoju osobistego, Coach ACC, Praktyk NLP, Doradca ds. zarządzania i finansów. Prowadzi własną firmę szkoleniową „SZKOLENIA Z PASJĄ I OGNIEM”(www.justynazejmo.pl) .Jest Trenerem Sprzedaży i Rozwoju Osobistego w firmie kosmetycznej AVON Cosmetics Polska (www.avon.pl) .Posiada ponad 14-letnie doświadczenie w finansach i bankowości, ponad 10-letnie doświadczenie w sprzedaży i w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Od 10 lat zajmuje się tym, co jest jej pasją: szkoleniami, coachingiem i rozwojem osobistym. Jest twórcą COACHING TRIP – projektu warsztatowego (www.coachingtrip.pl) ,który odbywa sie na wyjazdach zagranicznych. Jest to projekt, który łączy w sobie pasję do podróżowania i poznawania innych kultur z warsztatami rozwojowymi. Warsztaty odbywają się na Zanzibarze i w Toskanii. Każda z Pań ma szansę wówczas odbyć głęboką podróż w najdalej położone zakamarki świata i siebie samej. Jest również autorką silnie motywującego warsztatu „MOC MARZEŃ” a także warsztatu dla kobiet biznesu, wzmacniającego poczucie pewności siebie i poczucia własnej wartości – TRENING LWICY. Jest Certyfikowaną Trenerką metody POINTS OF YOU.

 

Łukasz Marczyk, Insurance Practice Lead, Accenture Poland

Łukasz Marczyk jest Szefem praktyki ubezpieczeniowej w Accenture w Polsce. Od ponad 15 lat wdraża innowacje oraz zarządza złożonymi projektami z zakresu doradztwa biznesowego i IT (robotyka, sztuczna inteligencja, Internet rzeczy, cyfrowe platformy IT, rozwiązania chmurowe, itp.) dla sektora ubezpieczeń w Polsce i Europie Środkowej. Specjalizuje się w kształtowaniu innowacyjnych modeli operacyjnych opartych o najnowsze technologie, ekosystemy, outsourcing czy model as-a-Service. Wdrożył i obecnie kieruje Centrum Usług Cyfrowych w Accenture (innowacyjna obsługa szkód oraz zaawansowana analityka) realizując usługi dla niemal 25% polskiego rynku ubezpieczeń majątkowych. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, Aarhus School of Business a także ukończył program zarządzania innowacjami i nowymi technologiami na McMaster University oraz program menedżerski na Stanford Graduate School of Business.

.

 

dr DOROTA WIŚNIEWSKA - JUSZCZAK

Dorota Wiśniewska – Juszczak jest doktorem psychologii, wykładowcą Uniwersytetu SWPS, partnerem w firmie Delta Training. Specjalizuje się w zagadnieniach współpracy, przywództwa oraz władzy. Absolwentka szkoły letniej Uniwersytetu Stanforda w Kalifornii. Certyfikowany terapeuta terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Wspiera rozwój top managmentu i średniej kadry kierowniczej. Dyplomowany coach. Popularyzuje wiedzę z psychologii społecznej na łamach Polityki, Gazety Wyborczej, portali Onet i WP. Pracowała min dla takich firm jak Roche Polska, Sanofi-Aventis, Eris, Kancelaria Prawna Wardyński i Wspólnicy, Radisson BLU, Cephalon, Adamed, Biomedica Polska, Leroy Merlin, Scania Polska, Nutricia Polska.

 

dr Adam H. Pustelnik

Jest doktorem nauk ekonomicznych, dyplom uzyskał kończąc Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Na rynku finansowym pracuje od 1992 roku.

Pierwsze doświadczenia zdobył na Śląsku, pracując w firmie ubezpieczeniowej Feniks, a następnie pełniąc ponad 6 lat rolę Dyrektora Regionalnego w Gerling Polska (ubezpieczyciel ryzyk przemysłowych).

W 2001 roku przeniósł się do Warszawy, gdzie pracował dla majątkowego Commercial Union Polska (AVIVA), budując od zera dział ubezpieczeń indywidualnych, jako jego dyrektor.

Następnie zajmował stanowisko członka zarządu w AIG Polska odpowiedzialnego za ubezpieczenia osobowe.

Później, jako Dyrektor Generalny zarządzał firmą Genworth Financial w Polsce, gdzie, przez trzy i pół roku, budując firmę od podstaw udało się kierowanemu przez niego zespołowi osiągnąć pozycję jednego z liderów rynku bancassurance.

W latach 2008 – 2011 zarządzał ubezpieczeniowymi spółkami Signal Iduna w Polsce, na stanowisku Prezesa Zarządu.

W latach 2008 – 2012 blisko współpracował z Polska Izbą Ubezpieczeń, był wiceprzewodniczącym Komisji Ubezpieczeń Zdrowotnych i Wypadkowych.

Od 2012 roku jest Prezesem Zarządu i Partnerem w firmie AhProfit, gdzie w ciągu sześciu lat zrealizował ponad 57 projektów. Firma AhProfit jest firmą doradztwa strategicznego i realizuje różnorodne projekty dla firm z branży finansowej (głównie banków i ubezpieczycieli), firm przemysłowych (produkcja, energetyka, przemysł wydobywczy), firm usługowych, podmiotów funkcjonujących w ochronie zdrowia i firm farmaceutycznych.
Od 2017 roku jest licencjonowanym trenerem sytemu Integrity Sollution oraz współwłaścicielem firmy PUNO Consulting.

 

 

Our website is protected by DMC Firewall!